Problem z moca, ktory serwis w W-wie?

<<

Pawel

Dołączenie: 20 Lip 2010 09:54

Post 20 Lip 2010 09:58

Problem z moca, ktory serwis w W-wie?

Witam.
Tak jak większość z tu obecnych mam problem z utratą mocy i wyświetleniem "awaria skontaktuj sie z serwisem". Ponadto drżąca kierownica przy 130 km/h. Który serwis w Warszawie możecie polecić? Auto kupiłem tydzień temu, przed zakupem sprawdzone w serwisie i tam uznali samochód w stanie idealnym. Przejechałem 200 km a sam zdiagnozowałem kilka usterek, których wymieniać nawet nie ma sensu.
Pozdrawiam
<<

adiunkt

Dołączenie: 27 Gru 2009 13:42

Post 20 Lip 2010 12:05

Re: Problem z moca, ktory serwis w W-wie?

Niestetety wszyscy mechanicy dopiero się uczą jak naprawiać INSIGNIE.
Praktycznie zawsze auta są naprawiane przez bezpośrednie połączenie z Niemcami.

Osobiście serwisuję auto w Łomiankach.
Byłem już, niestety, kilka razy - salon mały, ale obsługa uczynna.

Raczej polecam, choć innych salonów nie próbowałem.
Daj znać co wybrałeś i z jakim skutkiem

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Pawel

Dołączenie: 20 Lip 2010 09:54

Post 21 Lip 2010 14:25

Dzisiaj wybieram się do Auto Żoliborz, najbliżej domu. Póki co na wstępną rozmowe. Czy ktos mi moze powiedziec czemu samochod za blisko 100 tys, z nowoczesna technologia, kryje w sobie niezliczona ilosc bubli? Obawiam, ze wiekszosc z nas nabrala sie na ladny wyglad auta ... ;/
<<

adiunkt

Dołączenie: 27 Gru 2009 13:42

Post 25 Lip 2010 21:03

drganie kierownicy to źle wyważone felgi
<<

w_dobro

Dołączenie: 08 Kwi 2010 15:41

Post 10 Wrz 2010 09:46

Panie Pawle.. już odpowiadam .. problemy GM mają charakter (miały) finansowy jak wszyscy wiedzą.. zatem jakim cudem przy ogromnym zadłużeniu GM mógł zaprojektować i wykonać dobre auto..
Sprawa jest prosta do każdego dostawcy poszły warunki aby za grosze zrobić pewne elementy samochodu.. gdyż cały ma być w produkcji jak najtańszy... i mamy efekt.. ciekawe gdzie podziało się podejście GM z czasów gdy pracowałem dla jednego z dostawców .. Six Sigma etc... teraz tylko koszty się liczą i maksymalizacja marży.. mam nadzieje że dojeżdże do końca leasingu.. później dziada na rynek i zapomninam o oplu.

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Silniki Diesel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości