Odebrałem dzisiaj moją Insignię i mam kilka pytań

<<

loyd25

Dołączenie: 13 Maj 2013 08:00

Post 17 Maj 2013 21:10

Odebrałem dzisiaj moją Insignię i mam kilka pytań

No więc panowie,

Odebrałem dzisiaj moją nową zabawkę :):)

I generalnie jest ekstra, ale mam kilka pytań:

1) Nie mogę po sparowaniu telefonu odbierać połączeń za pomocą kierownicy - tzn. jak odbiorę połączenie telefonem to wszystko jest ok i ja słyszę rozmówcę i rozmówca słyszy mnie. Nie mogę tylko odbierać połączeń z auta. Nie da się sterować komórką. Help ! (telefon to BlackBerry Z 10 - audio to NAVI 900 Infinity),

2) Da się tak zrobić, żeby po wrzuceniu wstecznego ściszało się radio ?,

3) Mocno się lało z auta - aż mnie na CB wołali - po zatrzymaniu się stwierdziłem, że to woda i mam nadzieję, że z parownika :),

Auto ok jak na pierwsze wrażenia.

Przesiadłem się z Octavi II 1.4 tsi elegence.
<<

yerry

Dołączenie: 16 Wrz 2012 22:50

Post 17 Maj 2013 21:22

Re: Odebrałem dzisiaj moją Insignię i mam kilka pytań

Ad.1) a kółkiem na centralnym panelu da się odbierać tel? Generalnie nie ma powodu dla którego sterowanie w kierownicy miałoby działać inaczej niż sterowanie na panelu, chyba że coś jest uszkodzone. Sprawdź czy klawiaturą i kółkiem możesz odbierać i sterować telefonem.
Ad.2) nie przypominam sobie takiej opcji dla wstecznego ale ja mam CD500 więc może jest inaczej.

PS. Ani jeden poruszony przez Ciebie temat nie dotyczy 'silnika diesel', czemu więc w tym dziale zadajesz pytania ;)
Zestaw Bluetooth do Insignia, Astra J, Meriva B - info na PM

Forum Opel Insignia poleca:

<<

loyd25

Post 17 Maj 2013 21:25

a kółkiem na centralnym panelu da się odbierać tel? Generalnie nie ma powodu dla którego sterowanie w kierownicy miałoby działać inaczej niż sterowanie na panelu, chyba że coś jest uszkodzone. Sprawdź czy klawiaturą i kółkiem możesz odbierać i sterować telefonem.

Nie da się odbierać telefonów również kółkiem na centralnym panelu (tym przy podłokietniku).

Da się wejść do ostatnio wybranych numerów albo nieodebranych ale już nie mogę wybrać takiego numeru. Wygląda to tak jakby coś blokowało sterowanie telefonem przez system samochodu.

Wrzuciłem pytania do działu diesel bo mam diesla, a nie chciałem rozrzucać pytań po całym forum :)
<<

yerry

Dołączenie: 16 Wrz 2012 22:50

Post 17 Maj 2013 21:41

Trudno wymyślić o co chodzi z tym blokowaniem sterowania.
Spróbuj może wykasować powiązanie telefonu i modułu BT i ponownie sparować.
A inne telefony próbowałeś? Dzieje się to samo czy działają OK?

Jak poskazują statystyki, znakomita większość użytkowników posiada Isię w dieslu, ale przecież nie tylko diesle mają moduł BT. Ktoś z benzyniaków też mógłby coś doradzić ;)
Zestaw Bluetooth do Insignia, Astra J, Meriva B - info na PM
<<

loyd25

Post 17 Maj 2013 21:51

yerry napisał(a):Trudno wymyślić o co chodzi z tym blokowaniem sterowania.
Spróbuj może wykasować powiązanie telefonu i modułu BT i ponownie sparować.
A inne telefony próbowałeś? Dzieje się to samo czy działają OK?

Jak poskazują statystyki, znakomita większość użytkowników posiada Isię w dieslu, ale przecież nie tylko diesle mają moduł BT. Ktoś z benzyniaków też mógłby coś doradzić ;)

Jutro spróbuję jeszcze raz sparować i inny telefon podłączyć.

Podejrzewam, że moje rewelacyjne BB Z10 tak funkcjonuje .... (nowość se wziąłem to mam) :evil:
<<

loyd25

Post 18 Maj 2013 20:57

Pomogła aktualizacja oprogramowania BB do wersji 10.1

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Silniki Diesel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 8 gości