Poważny problem - proszę o pomoc

<<

Kamil

Dołączenie: 05 Lut 2010 09:10

Post 10 Lut 2010 12:07

Re: Poważny problem - proszę o pomoc

Witam serdecznie
Wczoraj byłem na ustawieniu (ponownym) geometrii, ponieważ po naprawie skrzyni (korpusu sterownika) musieli opuścić zawieszenie i jak wiemy geometria do ustawienia - niestety zrobili to tak,że przy jeździe na wprost kierownicę miałem skręconą w lewo - rewelka :-)))
Panowie powiem Wam jakie jest najlepsze rozwiązanie moich problemów z Insignią: już zamówiłem jazdę BMW F10 - moja cierpliwość dobiegła końca.
Mam dosyć słuchania: że wszystko ok, że komputer nic nie pokazuje,a najlepsze w tym wszystkim jest to, że robią takie oczy jakby za moje wizyty w serwisie mi ktoś płacił.
Ps. Apropos - jest obecnie 9008km i tłucze mi prawy przód.
Pozdrawiam
<<

kimek

Dołączenie: 01 Lut 2010 18:07

Post 10 Lut 2010 15:09

Czy po jeżdzie BMW Insignia się naprawi? ;) ;)

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Kamil

Dołączenie: 05 Lut 2010 09:10

Post 10 Lut 2010 15:41

Pewnie - sprzedam Insignie, wracam do BMW. Tam nie miałam takich podstawowych problemów.
<<

music

Dołączenie: 04 Lut 2010 13:04

Post 11 Lut 2010 08:25

Jasne. Ale daj znać co z tym tuningiem 200KM. Bedziesz go jeszcze chipował czy juz dajesz sobie z tym siana. Wczoraj sprawdziłem u siebie tarcze z tyłu no i lipa - porysowane jak pieron, ciekawe czy mi wymienią, tyle ze ja mam już 28 000. Do tej pory - poza samo włączającymi sie swiatłami wporzo. Aha, jeszcze jedno - nie odcina paliwa przy 230. NIe polecam tego sprawdzać. :lol:
<<

majo

Dołączenie: 04 Mar 2010 12:10

Post 09 Mar 2010 22:55

Niszczenie tarcz hamulcowych poprzez złej jakości klocki hamulcowe to jeden ze znanych problemów w INSIGNI.
Zobaczcie sobie jeżeli tarcze na obwodzie maja głębokie rysy jest to objaw wady.
W skrajnych przypadkach dochodziło do odpadania fragmentów klocków.
Inny problem (serwisy udają że nie wiedzą o co chodzi) to dziwne odgłosy przy odpalaniu lub przy dodawaniu i odejmowaniu gazu.
Przy ujemnych temperaturach skrzypi jak cholera.
:?
Poprzednia

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Silniki Diesel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości