Jaka wylewka w garażu

<<

eugen

Dołączenie: 27 Lut 2015 12:41

Post 30 Gru 2015 14:43

Jaka wylewka w garażu

Planuję postawienie garażu i zastanawiam się nad wylewka. Co będzie lepszą opcją - cement czy beton? Zależy mi na maksymalnej trwałości - i aby nie dochodziło w przyszłości do sytuacji w której posadzka zaczyna się kruszyć - a spotkałem się wielokrotnie z tego typu problemami.
.sssss
<<

kasza

Dołączenie: 10 Lis 2014 10:18

Post 31 Gru 2015 09:38

Re: Jaka wylewka w garażu

Cement może się trochę kruszyć. Jeżeli masz kasę, to lepiej doinwestować i postawić na beton. Pamiętaj też o przygotowaniu podłoża, aby nie wylewać tego bezpośrednio na ziemię. Stosuje się odpowiednie podsypki, które "dostosowują się do podłoża". Charakteryzują się podwyższoną gęstością.
Poczytaj sobie o betonie kontraktowym: http://cemexbeton.pl/produkty-standardo ... traktorowe
Będzie to optymalne rozwiązanie, szczególnie jeżeli planujesz budowę kanału.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Szafan

Dołączenie: 15 Lut 2015 12:44

Post 12 Lip 2016 18:14

Re: Jaka wylewka w garażu

"A my schodzimy do garażu" śpiewał Muniek co świadczy o tym że garaż jest bardzo ważnym miejscem w życiu mężczyzny. Oprócz funkcji przechowywania samochodu, czy robienia drobnych napraw, garaż pełni też inne funkcje kulturalne. To miejscówka gdzie po pracy spotykają się faceci unikający konfrontacji z kobietami. Dlatego jego wnętrze musi być odpowiednio przystosowane do takich spotkań. To musi być godna swoich wyzwań "strefa kibica". Oprócz telewizora, składanych fotelików czy szafki z ogóreczkami w słoikach, niezbędny jest dobrze zaopatrzony barek. Garaż musi mieć też swój wygląd. Dlatego ograniczanie się do wylewki jest dziełem nieskończonym. Należałoby położyć jeszcze płytki. oczywiście wytrzymałe i antypoślizgowe. Świetnie do tego będzie pasować grys Rockaway http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe- ... way-grys-b . Za grosze można go dostać w marketach.
Image

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość